Skip to content Skip to footer

O nás

Omm…? Aha! Představení webu

Omaha.cz je informační web, který nemá žádné hlavní téma. Jsme internetový magazín, který se zaměřuje, na všechno co nám přijde zajímavé, co nás baví, co je trendy.

Zkrátka taková všehochuť. Důležité je, že chceme přinášet dlouhodobou hodnotu. Žádné zpravodajství, ale spíše nadčasový magazínový obsah. Zkrátka články které jsou platné dnes, stejně jako za rok.

To nám dává prostor vrhnout se i na opomíjená témata. Můžou to být slepé mapy do hodin zeměpisu, zákulisí Youtuberu a celebrit, nebo třeba i obyčejné informace o seznamkách. To jsou věci, které zajímají obrovskou masu lidí. Přitom se jim věnuje málokdo.

Naše inspirace

Inspirovali jsme se televizními magazíny jako Víkend nebo Gejzír, které také přinášejí mix zajímavých informací.

Spolupráce

Jste online marketér nebo vlastník webů? Rádi vám pomůžeme.

Proč Omaha.cz?

Líbila se nám super krátká a dobře zapamatovatelná doména. Pět písmenek naťukáte do prohlížeče jako nic. Zároveň vycházíme s citoslovcí “Om” a “aha”, které vyjadřují údiv. Radost nad nalezenými informacemi.

Podobná doména Heureka už je přeci jenom chvíli obsazena.

Originální Omaha je město v USA, hlavní a největší město státu Nebrasca. Leží v pomyslném středu Spojených států amerických. Také hezká symbolika, protože i my chceme být takovým malým, pomyslným, informačním středem.